Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Frozen Tex Mex Vegetable Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Frozen Tex Mex Vegetable Mix
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Frozen Tex Mex Vegetable Mix
750g · Woolworths
Woolworths
$6.00
$7.50
80c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.30 / 100g
$6.50
500g
50c / 100g
Best value per 100g
$2.50
750g
80c / 100g
Viewing
$6.00
1kg
$1.20 / 100g
$12.00
1kg
52c / 100g
$5.20
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mixed Vegetables 1kg
at Aldi
1kg
$2.79
27.9c / 100g
52.1c less per 100g
Add to cart
Mixed Vegetables Snap Frozen
at Coles
1kg
$2.80
28c / 100g
52c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Frozen
Brand
Woolworths
Size
750g
Store brand
Woolworths
Australian Vegetable Mix
at Coles
1kg
$5.50
55c / 100g
25c less per 100g
Add to cart
Frozen Mixed Vegetables Carrot Peas & Corn
at Coles
2kg
$12.00
60c / 100g
20c less per 100g
Add to cart