Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruit & Veg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
Fruit & Veg
1,764 products · 254 on special
Coles:
836
Woolworths:
731
Aldi:
197
Loading savings in this aisle…
On special
254
Store brand
412
Priced per
Litre
77
100 g
654
Each
105
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
836
Woolworths
731
Aldi
197
Show only
On special
254
Store brand
412
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Lemon Squash Bottle
1.25L
$1.80
$1.44 / L
Add
Coles
Orange Mango
1.1L
Special
$1.65
$1.50 / L
was
$3.30
Add
Showing 1–48 of 77
Next 29
Coles
Lemon Flavoured Ice Tea
1.25L
$2.00
$1.60 / L
Add
Coles
Mango Nectar
2L
$4.80
$2.40 / L
Add
Coles
100% Pine Orange
2L
$4.80
$2.40 / L
Add
Coles
Foaming Handwash Lime & Mint
1L
$3.65
$3.65 / L
Add
Coles
Sodaly Yuzu Lemon
1.25L
Special
$4.75
$3.80 / L
was
$5.95
Cheapest
Add
Coles
Pineapple Coconut With Pulp
1L
Special
$4.00
$4.00 / L
was
$5.00
Add
Coles
Bom Liquid Breakfast Strawberry 6x250ml
1.5L
Special
$6.00
$4.00 / L
Add
Coles
Pineapple
1.25L
$5.00
$4.00 / L
Add
Coles
Sparkling Mango & Peach 4x330ml
1.32L
Special
$5.45
$4.13 / L
was
$5.50
Add
Coles
Nothing But Carrot Apple Orange & Ginger
2L
Special
$8.80
$4.40 / L
was
$9.80
Add
Coles
Mixers Softdrink Agrum Blood Orange 4x300ml
1.2L
Special
$5.50
$4.58 / L
was
$8.00
Add
Coles
Pouch 99.9 Apple & Peach
200ml
Special
$1.00
$5.00 / L
was
$1.50
Add
Coles
Strawberry Topping
3L
$16.00
$5.33 / L
Add
Coles
Sparkler Grape
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Coles
Cold Pressed Pine Lime
1L
$5.50
$5.50 / L
Add
Coles
Lemon Burst
500ml
Special
$2.80
$5.60 / L
was
$3.60
Add
Coles
Sodaly Yuzu Lemon 4x250ml
1L
$5.95
$5.95 / L
Add
Coles
Sodaly Blood Orange 4x250ml
1L
$5.95
$5.95 / L
Add
Coles
Sodaly Pineapple 4x250ml
1L
$5.95
$5.95 / L
Add
Coles
Sodaly Watermelon 4x250ml
1L
$5.95
$5.95 / L
Add
Coles
Sodaly Grape 4x250ml
1L
Special
$5.95
$5.95 / L
was
$8.75
Add
Coles
Sparkling Watermelon
500ml
$3.00
$6.00 / L
Add
Coles
Watermelon
650ml
$4.00
$6.15 / L
Add
Coles
Mucho Mango
650ml
$4.00
$6.15 / L
Add
Coles
Immunity Beetroot Carrot Orange Pear Ginger
1L
$7.00
$7.00 / L
Add
Coles
Antioxidant Carrot Tumeric Orange Apple Lime
1L
$7.00
$7.00 / L
Add
Coles
Spiced Pineapple Mixer 540ml
540ml
Special
$3.90
$7.22 / L
was
$5.60
Add
Coles
Lime & Yuzu Soda
500ml
Special
$3.70
$7.40 / L
was
$4.90
Cheapest
Add
Coles
Grape
355ml
$2.80
$7.89 / L
Add
Coles
Blood Orange 4x250ml
1L
Special
$7.95
$7.95 / L
was
$9.50
Add
Coles
Sour Apple Soda
375ml
$3.10
$8.27 / L
Add
Coles
Energy Grape
500ml
$4.20
$8.40 / L
Add
Coles
Charred Pineapple
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Coles
Blood Orange
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Coles
Tropical Lime + Passionfruit Handwash Refill
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Thai Style Salad Dressing
285ml
$2.80
$9.82 / L
Add
Coles
Lime & Yuzu Soda 4x250ml
1L
$9.95
$9.95 / L
Add
Coles
Sicilian Lemon Soda 4x250ml
1L
$9.95
$9.95 / L
Add
Coles
Mystic Mango
250ml
$2.50
$10.00 / L
Add
Coles
Sodaly Blood Orange
750ml
$7.50
$10.00 / L
Cheapest
Add
Coles
Sodaly Yuzu Lemon
750ml
$7.50
$10.00 / L
Cheapest
Add
Coles
Tropical Lime + Passionfruit Handwash
500ml
Special
$5.00
$10.00 / L
was
$10.00
Add
Coles
Mexican Lime Soda
370ml
Special
$3.75
$10.14 / L
was
$4.70
Add
Coles
Orange Slim Can
330ml
$3.50
$10.61 / L
Add
Coles
Potato Salad Dressing
330ml
$3.60
$10.91 / L
Add
Coles
Energy Kiwi Strawberry 4x355ml
1.42L
Special
$16.00
$11.27 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Fruit Snacks Mixed Berry
$3.90
89% less than Woolworths
Sodaly Blood Orange
$7.50
71% less than Woolworths
Sodaly Yuzu Lemon
$4.75
71% less than Woolworths
Broccoli per kg
$1.53
59% less than Coles