Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
High Protein Bar Choc Banana
97g
$6.50
$6.70 / 100g
Add
Coles
Chocolate Brownie Crunch High Protein Bar 4 Pack
160g
Special
$11.00
$6.88 / 100g
was
$13.00
Add
Showing 433–480 of 693
Previous 48
Next 48
Coles
High Protein Bar Raspberry Truffle 4 Pack
160g
Special
$11.00
$6.88 / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Dark Chocolate Almond High Protein Bar 4 Pack
160g
Special
$11.00
$6.88 / 100g
was
$13.00
Add
Coles
High Protein Bars Choc Mint Crunch 4 Pack
160g
Special
$11.00
$6.88 / 100g
was
$13.00
Add
Coles
High Protein Powder Chocolate Blast
750g
$52.00
$6.93 / 100g
Add
Coles
#1 Source Whey Powder Vanilla Ice Cream
750g
$52.00
$6.93 / 100g
Add
Coles
P30 High Protein Powder Chocolate Milkshake
900g
Special
$63.00
$7.00 / 100g
was
$79.00
Add
Coles
P30 High Protein Powder Vanilla Milkshake
900g
Special
$63.00
$7.00 / 100g
was
$79.00
Add
Coles
Electrolytes Watermelon
300g
Special
$21.00
$7.00 / 100g
was
$30.00
Add
Coles
High Protein Powder + Creatine Vanilla
900g
Special
$63.00
$7.00 / 100g
was
$79.00
Add
Coles
Shred & Burn Protein Powder Chocolate Milkshake
900g
Special
$63.00
$7.00 / 100g
was
$79.00
Add
Coles
Macro Mike Protein Ball White Choc Cookie Butter
40g
Special
$2.80
$7.00 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Creatine Monohydrate 50 Serve
250g
Special
$17.50
$7.00 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Plant Protein Powder Vanilla Flavour
900g
Special
$63.00
$7.00 / 100g
was
$75.00
Add
Coles
Wellness Road Unflavoured Whey Protein Concentrate
500g
$35.00
$7.00 / 100g
Add
Coles
X Violet Crumble Soft Protein Bar Chocolate Honeycomb 5 Pack
200g
$14.00
$7.00 / 100g
Add
Coles
Protein Choc Crisp Balls
100g
$7.00
$7.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Salted Caramel
92g
$6.50
$7.07 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Cookies & Cream
92g
$6.50
$7.07 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Choc Fudge
92g
$6.50
$7.07 / 100g
Add
Coles
100% Whey Protein Banana Cream Pie
900g
$64.00
$7.11 / 100g
Add
Coles
100% Whey Protein Vanilla Cream Slice
900g
$64.00
$7.11 / 100g
Add
Coles
100% Whey Protein Chocolate Cookie Dough
900g
$64.00
$7.11 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Powder Vanilla
35g
$2.50
$7.14 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Vanilla Ice Cream
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Chocolate Fudge Brownie
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Berry Cheesecake
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Iced Mocha
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Chocolate Honeycomb
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Burn Protein Banoffee
500g
$37.00
$7.40 / 100g
Add
Coles
Mini Cheese Protein 2 Pack
40g
$3.00
$7.50 / 100g
Add
Coles
High Protein Cheese & Crackers
36g
Special
$2.70
$7.50 / 100g
was
$3.70
Add
Coles
High Protein Tomato Cheese & Crackers
36g
Special
$2.70
$7.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
High Protein Chilli Cheese & Crackers
36g
Special
$2.70
$7.50 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Custard Protein Bar Cookies & Cream
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Crisp Protein Bar Choc Brownie
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Protein Custard Bar Caramel Toffee
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Custard Protein Bar Birthday Cake
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Custard Protein Bar Choc Peanut Butter
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Crisp Protein Bar Chocolate Peanut Butter
60g
$4.50
$7.50 / 100g
Add
Coles
Pistachio & Custard Double Filled Protein Balls 4x40g
160g
$12.00
$7.50 / 100g
Add
Coles
Gluten Free Peanut Energy Protein Ball
49g
$3.70
$7.55 / 100g
Add
Coles
100% Whey Protein Powder Chocolate Milkshake
900g
Special
$68.00
$7.56 / 100g
was
$85.00
Add
Coles
Elite Whey High Protein Powder Vanilla
500g
$38.00
$7.60 / 100g
Add
Coles
Elite Whey High Protein Powder Chocolate
500g
$38.00
$7.60 / 100g
Add
Coles
Meal Replacement Variety 14 Pack
784g
$60.00
$7.65 / 100g
Add
Coles
Meal Replacement Variety 14 Pack
784g
$60.00
$7.65 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths