Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Low Carb Vanilla Flavoured Protein Shake Mix
310g
$24.00
$7.74 / 100g
Add
Coles
Lean Protein Bar Jam Filled Lamington
50g
Special
$3.90
$7.80 / 100g
was
$4.90
Add
Showing 481–528 of 693
Previous 48
Next 48
Coles
Lean Protein Bar Choc Peanut Caramel
50g
Special
$3.90
$7.80 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Lean Protein Bar White Choc Caramel
50g
Special
$3.90
$7.80 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
High Protein Bar Choc Fudge Brownie
70g
$5.50
$7.86 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Cookies & Cream
70g
$5.50
$7.86 / 100g
Add
Coles
Protein Wafer Bar Chocolate
40g
Special
$3.15
$7.88 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Protein Wafer Bar White Chocolate
40g
Special
$3.15
$7.88 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Protein Wafer Bar Choc Mint
40g
Special
$3.15
$7.88 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Protein Wafer Bar Vanilla
40g
Special
$3.15
$7.88 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Protein Wafer Bar White Choc Caramel
40g
Special
$3.15
$7.88 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Protein Cheese & Crackers
45g
$3.60
$8.00 / 100g
Add
Coles
Creatine Unflavoured
350g
Special
$28.00
$8.00 / 100g
was
$40.00
Add
Coles
Protein Bite Hazelnut Brownie
25g
Special
$2.00
$8.00 / 100g
was
$2.50
Add
Coles
Protein Bite Strawberry Matcha
25g
Special
$2.00
$8.00 / 100g
was
$2.50
Add
Coles
Creatine
500g
$40.00
$8.00 / 100g
Add
Coles
Powder Natural Fibre Supplement
155g
$12.50
$8.06 / 100g
Add
Coles
High Protein Powder Vanilla
800g
$65.00
$8.13 / 100g
Add
Coles
Shred Protein Powder Vanilla
800g
$65.00
$8.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Powder Chocolate
800g
$65.00
$8.13 / 100g
Add
Coles
Protein Stackers Turkey Reduced Fat Cheese & Whole Grain Rice Crackers
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Protein Stackers Salami Reduced Fat Cheese & Whole Grain Rice Crackers
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Protein Stackers Smoked Ham Reduced Fat Cheese & Whole Grain Rice Crackers
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Protein Stackers Chicken Cheese & Wholegrain Rice Crackers
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Blue Vanilla Protein Supertreat
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Pistachio & Rose Protein Supertreat
55g
$4.50
$8.18 / 100g
Add
Coles
Shred System Protein Chocolate Brownie
900g
$74.00
$8.22 / 100g
Add
Coles
Shred System Protein Vanilla Smoothie
900g
$74.00
$8.22 / 100g
Add
Coles
Shred System Protein Chocolate Honeycomb
900g
$74.00
$8.22 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Bar Cookie Dough
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Bar Cookies & Cream
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Bar Choc Mint
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Bar Salted Caramel
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Chocolate Chip Salted Caramel
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Protein Bar Oreo
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Collagen Jelly Bar Raspberry
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Oreo White
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Noway Collagen Fusion Bar Berries & Cream
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Collagen Jelly Bar Belgian Choc
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar White Chocolate Salted Peanut
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Noway Collagen Fusion Bar Mangoes & Cream
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Brownie
60g
$5.00
$8.33 / 100g
Add
Coles
Pure Collagen Peptides
300g
Special
$25.00
$8.33 / 100g
was
$50.00
Add
Coles
Hemp Gold Protein
450g
$38.00
$8.44 / 100g
Add
Coles
High Protein Powder Vanilla
375g
Special
$32.00
$8.53 / 100g
was
$40.00
Add
Coles
Chocolate Whey Protein Powder
35g
$3.00
$8.57 / 100g
Add
Coles
Powder 48 Dose Daily Fibre Supplement Smooth Orange
283g
$24.50
$8.66 / 100g
Add
Coles
Dubai Chocolate Filled Protein Ball
40g
$3.50
$8.75 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths