Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
126
100 g
653
Each
501
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar M/passionfruit
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
was
$3.90
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mixed Berries
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
Showing 97–144 of 653
Previous 48
Next 48
was
$3.90
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Strawberry
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
was
$3.90
Add
Coles
Provital +15g Protein Tropical Fruit Snack Blend
150g
Special
$2.60
$1.73 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Muesli Toasted Classic
750g
$13.00
$1.73 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Choc Brownies Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Cinnamon Donut Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Tiramisu Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pasta Beef & Parmesan
400g
Special
$7.00
$1.75 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Protein Pudding Chocolate
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pudding Caramel
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Textured Vegetable Protein
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Coles
Milo Protein Breakfast Cereal
535g
$9.50
$1.78 / 100g
Add
Coles
Protein+ Jasmine Rice Pouch
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Mwr Protein Jasmine Rice Cup
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Mwr Protein Brown Rice Cup
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Protein+ Brown Rice Pouch
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Protein Coconut Yoghurt Pouch Vanilla
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Coconut Yoghurt Pouch Strawberry
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein+ Bars Variety 12 Pack
432g
Special
$8.00
$1.85 / 100g
was
$14.00
Add
Coles
Frozen Super Protein Satay Chicken With Quinoa, Chickpea & Wild Rice Mix Wellness Bowl
350g
Special
$6.50
$1.86 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
High Protein Mini Pizza 6 Pack
240g
$4.50
$1.88 / 100g
Add
Coles
Coco Pops Protein Bites
530g
$10.00
$1.89 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Big Bowl Vanilla Protein
368g
$7.00
$1.90 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Berry Protein Big Bowl
368g
$7.00
$1.90 / 100g
Add
Coles
Rice Protein Lentils Turmeric And Brown Rice Pouch
180g
$3.50
$1.94 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Variety
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Cinnamon Scroll Flavour
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Blueberry & Maple Pancake Flavour
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Protein Snack Dutch Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Protein Snack Banana Honey
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Protein Snack Espresso
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Chocolate Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Vanilla Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein White Choc Cookie Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Desserts Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Snack Salted Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Granola Protein Rich Almond & Hazelnut
450g
$8.90
$1.98 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Vanilla
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Chocolate
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Forest Berries
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Apple Crumble
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Granola Chocolate Almond Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Unflavoured Pea Protein Powder
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths