Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
224
100 g
852
Each
612
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Sister High Protein Chocolate Pudding
170g
Special
$2.80
$1.65 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
Sister High Protein Banana Pudding
170g
Special
$2.80
$1.65 / 100g
was
Showing 145–192 of 852
Previous 48
Next 48
$3.50
Add
Coles
High Protein Pudding Caramel
170g
Special
$2.80
$1.65 / 100g
was
$3.50
Cheapest
Add
Coles
High Protein Pistachio Pudding
170g
Special
$2.80
$1.65 / 100g
was
$3.50
Add
Coles
High Protein Cereal Puffs Cocoa
300g
$5.00
$1.67 / 100g
Add
Coles
High Protein Cereal Puffs Vanilla Flavour With Cinnamon
300g
$5.00
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
160g
Special
$2.70
$1.69 / 100g
was
$5.40
Cheapest
Add
Woolworths
Nature Valley Protein Bars Peanut & Chocolate
160g
Special
$2.70
$1.69 / 100g
was
$5.40
Add
Woolworths
Uncle Tobys Plus Protein Breakfast Cereal
410g
$7.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Staminade Hydrate Electrolyte Powder Orange
585g
$10.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
High Protein Korean BBQ Beef Recipe Base Pouch
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
High Protein Chipotle Chicken Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
High Protein Spicy Chicken Pasta Recipe Base Pouch
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar M/passionfruit
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
was
$3.90
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mixed Berries
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
was
$3.90
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Strawberry
175g
Special
$3.00
$1.71 / 100g
was
$3.90
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Meal Chipotle Chicken Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Meal Cajun Mince Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Spicy Chicken Pasta Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Coles
Provital +15g Protein Tropical Fruit Snack Blend
150g
Special
$2.60
$1.73 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Muesli Toasted Classic
750g
$13.00
$1.73 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Choc Brownies Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Cinnamon Donut Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
High Protein Pudding Tiramisu Flavour
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pasta Beef & Parmesan
400g
Special
$7.00
$1.75 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Protein Pudding Chocolate
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pudding Caramel
200g
$3.50
$1.75 / 100g
Add
Coles
Textured Vegetable Protein
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Protein Granola Chocolate & Hazelnut
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Protein Granola Cranberry & Apple
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Carman's High Protein Granola Maple & Roasted Nuts
450g
Special
$7.90
$1.76 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Carman's High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan
450g
Special
$7.90
$1.76 / 100g
was
$9.90
Cheapest
Add
Coles
Milo Protein Breakfast Cereal
535g
$9.50
$1.78 / 100g
Add
Coles
Protein+ Jasmine Rice Pouch
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Mwr Protein Jasmine Rice Cup
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Mwr Protein Brown Rice Cup
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Protein+ Brown Rice Pouch
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Coles
Protein Coconut Yoghurt Pouch Vanilla
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Coconut Yoghurt Pouch Strawberry
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Protein Coconut Yoghurt Pouch Vanilla
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Protein Coconut Yoghurt Pouch Strawberry
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein+ Bars Variety 12 Pack
432g
Special
$8.00
$1.85 / 100g
was
$14.00
Add
Coles
Frozen Super Protein Satay Chicken With Quinoa, Chickpea & Wild Rice Mix Wellness Bowl
350g
Special
$6.50
$1.86 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
High Protein Mini Pizza 6 Pack
240g
$4.50
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Dutch Chocolate
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Strawberry
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Banana
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Fancy Plants Chocolate Protein Pud Pudding
160g
Special
$3.00
$1.88 / 100g
was
$3.75
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths