Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
224
100 g
852
Each
612
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Dairyworks Grated Protein Cheese
400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add
Coles
Coco Pops Protein Bites
530g
$10.00
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Showing 193–240 of 852
Previous 48
Next 48
Kellogg's Coco Pops Protein Bites Breakfast Cereal
530g
$10.00
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Mango Magic
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Strawberry Squeeze
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Banana Buzz
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Coyo Dairy Free Coconut Yoghurt Probiotic Low Sugar Vanilla
500g
$9.50
$1.90 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Big Bowl Vanilla Protein
368g
$7.00
$1.90 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Berry Protein Big Bowl
368g
$7.00
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
470g
$9.00
$1.91 / 100g
Add
Coles
Rice Protein Lentils Turmeric And Brown Rice Pouch
180g
$3.50
$1.94 / 100g
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Variety
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Cinnamon Scroll Flavour
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Oats Quick Sachets Protein Blueberry & Maple Pancake Flavour
280g
Special
$5.50
$1.96 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Coles
Protein Snack Dutch Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Protein Snack Banana Honey
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Protein Snack Espresso
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Chocolate Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Vanilla Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein White Choc Cookie Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Desserts Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Snack Salted Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Choc Hazelnut
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Banana
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Salted Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Vanilla
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Double Espresso
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Granola Protein Rich Almond & Hazelnut
450g
$8.90
$1.98 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Vanilla
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Chocolate
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Forest Berries
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Apple Crumble
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Granola Chocolate Almond Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Unflavoured Pea Protein Powder
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Bars Choc Brownie
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Almond
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Berry
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths