Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
Coles
Woolworths
Health & Protein
At 2 stores
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
470g · Kellogg's
Cheapest at Coles
43% less per 100g than Woolworths · $1.10 / 100g
$11.00
Coles
Nutri-grain Protein Breakfast Cereal · 1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290g
$1.21 / 100g
$3.50
435g
$2.07 / 100g
$9.00
470g
$1.91 / 100g
Viewing
$9.00
500g
$2.00 / 100g
$10.00
530g
$1.89 / 100g
$10.00
1kg
Cheapest · Coles
$11.00
Add from Coles
This one
$9.00
$1.91 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$11.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Kellogg's
Size
470g
Store brand
No