Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
126
100 g
653
Each
501
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Protein Bar Salted Caramel 5 Pack
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Coles
Protein Bar Dark Choc & Cranberry 5 Pack
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Coles
Showing 193–240 of 653
Previous 48
Next 48
Protein Classic Beef Pie 2 Pack
440g
Special
$10.00
$2.27 / 100g
was
$12.95
Add
Coles
Protein Plus Cottage Cheese
225g
$5.25
$2.33 / 100g
Add
Coles
High Protein Pud Chocolate
160g
$3.75
$2.34 / 100g
Add
Coles
High Protein Pud Salted Caramel
160g
$3.75
$2.34 / 100g
Add
Coles
Frozen 4 Quinoa & Brown Rice Protein Burgers
320g
$7.50
$2.34 / 100g
Add
Coles
Mocha Protein Bars 5 Pack
190g
$4.50
$2.37 / 100g
Add
Coles
High Protein + Granola Caramelised Honey Oat
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein + Granola Apple & Cinnamon
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein+ Granola Mixed Berries
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Nutri-grain Protein Breakfast Cereal
290g
$7.00
$2.41 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken & Pasta
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
High Protein Beef & Pepper Sauce
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Beef Lasagne
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken Pesto Gnocchi
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken & Mushroom Carbonara
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
High Protein Chicken Stroganoff
450g
$11.00
$2.44 / 100g
Add
Coles
Low Carb High Protein 5 Pack
225g
$5.50
$2.44 / 100g
Add
Coles
High Protein + High Fibre Granola Choc Nuts & Seeds
385g
$9.50
$2.47 / 100g
Add
Coles
High Protein + High Fibre Granola Maple Cashew Almond
385g
$9.50
$2.47 / 100g
Add
Coles
Protein+ Tuna Bowl Corn Black Beans Lime & Chilli
170g
$4.20
$2.47 / 100g
Add
Coles
High Protein Meat Lovers Pasta
440g
$11.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Schnitzel 2 Pack
300g
Special
$7.50
$2.50 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Low Carb High Protein Pizza Base 2 Pack
200g
$5.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Crafted Blends Protein Apple Raspberry Granola
360g
$9.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Crafted Blends Protein Honey Cashew Granola
360g
$9.00
$2.50 / 100g
Add
Coles
Protein Porridge Sachets Caramelised Biscuit
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Coles
High Protein Beef Massaman & Rice
435g
$11.00
$2.53 / 100g
Add
Coles
Cheese Tasty Protein Natural Slices
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Tasty Protein Grated
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Protein Sausage
250g
Special
$6.50
$2.60 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
High Protein Chicken & Chorizo Paella
420g
$11.00
$2.62 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Wholemeal Wrap 5 Pack
210g
$5.50
$2.62 / 100g
Add
Coles
Lemon Effervescent Powder
375g
$10.00
$2.67 / 100g
Add
Coles
High Protein Butter Chicken
410g
$11.00
$2.68 / 100g
Add
Coles
Probiotic Granola Manuka Honey & Almond
350g
$9.50
$2.71 / 100g
Add
Coles
Protein Roast Chicken Breast
150g
Special
$4.10
$2.73 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Protein Mild Hungarian Salami
150g
Special
$4.10
$2.73 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein Chipotle Chicken Burrito Bowl
400g
$11.00
$2.75 / 100g
Add
Coles
Omega Seed Mix
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pancake Squeeze Bottle Buttermilk
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Coles
Protein Pancake Squeeze Bottle Matcha
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Coles
Porridge Sachets Protein Rich Almond Vanilla & Cinnamon 6 Pack
270g
$7.50
$2.78 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Southern Style Tenders 5 Pack
250g
$7.00
$2.80 / 100g
Add
Coles
Organic High Protein Cheddar Shred
250g
$7.00
$2.80 / 100g
Add
Coles
Organic High Protein Cheddar Block
250g
$7.00
$2.80 / 100g
Add
Coles
High Protein Fetta Infused Tub
300g
$8.50
$2.83 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths