Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Protein Nut Butter Peanut Butter
180g
$7.90
$4.39 / 100g
Add
Coles
Protein+ Keto Pro Crunchy Cookie Butter Bars
180g
$7.90
$4.39 / 100g
Add
Coles
Showing 337–384 of 693
Previous 48
Next 48
Protein+ Collagen Caramel Sticky Date Bars
180g
$7.90
$4.39 / 100g
Add
Coles
Oat Cups Protein Porridge Creamy Honey 2 Pack
100g
Special
$4.50
$4.50 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Protein Slice Bar Choc Peanut 5 Pack
175g
$7.90
$4.51 / 100g
Add
Coles
Protein Bakes Salted Caramel 5 Pack
175g
$7.90
$4.51 / 100g
Add
Coles
Protein Brownie Choc Nut Fudge 5 Pack
175g
$7.90
$4.51 / 100g
Add
Coles
Energy Fibre + Protein Mango Ripple Bars 5x35g
175g
$7.90
$4.51 / 100g
Add
Aldi
Meal Replacement Shake 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Meal Replacement Shake 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Meal Replacement Shake 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Meal Replacement Shake 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Assorted Meal Replacement Bars 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Assorted Meal Replacement Bars 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Aldi
Assorted Meal Replacement Bars 55g
55g
$2.49
$4.53 / 100g
Add
Coles
Soy Protein Crisps
150g
$7.00
$4.67 / 100g
Add
Coles
Perform Elite Whey High Protein Bar Milk Chocolate Fudge Brownie
60g
$2.80
$4.67 / 100g
Add
Coles
Perform Elite Whey High Protein Bar Caramel Biscuit
60g
$2.80
$4.67 / 100g
Add
Aldi
Platinum Protein Powder Vanilla 500g
500g
$23.99
$4.80 / 100g
Add
Aldi
Platinum Protein Powder Chocolate 500g
500g
$23.99
$4.80 / 100g
Add
Aldi
Chocolate Nut Fudge Protein Bar 51g
51g
$2.49
$4.88 / 100g
Add
Aldi
Protein Bar Choc Cherry 51g
51g
$2.49
$4.88 / 100g
Add
Coles
Low Carb High Protein Choc Mint Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Peanut Caramel Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Cheesecake Pistachio Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Choc Fudge Brownie Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Salted Caramel Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Cookies & Cream Bars 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein Caramelised Biscuit Bars
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Low Carb High Protein White Choc Raspberry 4 Pack
128g
Special
$6.60
$5.16 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
X Choclt Protein Cheesecake Caramel
250g
$13.00
$5.20 / 100g
Add
Coles
Protein Cheesecake Raspberry
250g
$13.00
$5.20 / 100g
Add
Coles
Natural Fibre Supplement
500g
$26.00
$5.20 / 100g
Add
Coles
Protein Snackaballs Sticky Date
132g
$7.00
$5.30 / 100g
Add
Coles
Protein Snackballs Peanut Brownie
132g
$7.00
$5.30 / 100g
Add
Coles
Protein Snackaballs Berry Choc Brownie
132g
$7.00
$5.30 / 100g
Add
Coles
High Protein P45 Bar Milk Chocolate Brownie
90g
Special
$4.80
$5.33 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein P45 Bar Cookies And Cream
90g
Special
$4.80
$5.33 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein P45 Bar Dark Choc Salted Caramel
90g
Special
$4.80
$5.33 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein Bar White Choc Caramel
90g
Special
$4.80
$5.33 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
High Protein P45 Bar Lemon Cheesecake
90g
Special
$4.80
$5.33 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Salted Caramel Protein Snack
55g
$2.95
$5.36 / 100g
Add
Coles
Strawberry Creme Protein Snack
55g
$2.95
$5.36 / 100g
Add
Coles
Protein Crisp Bar Choc Peanut
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Protein Crisp Choc Brownie
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Protein Crisp Bar Dark Choc Mint
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Protein Crisp Bar Vanilla Caramel
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Deluxe Protein Bar Peanut Crunch
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths