Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
1
100 g
294
Each
22
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Peri Peri BBQ Roast Or Rub
25g
Special
$2.40
$9.60 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Ocean Blue Smoked Salmon Sliced
50g
Special
$5.00
$10.00 / 100g
was
Showing 289–294 of 294
Previous 48
$5.90
Add
Coles
Legends Biltong Chilli Beef
45g
Special
$4.65
$10.33 / 100g
was
$5.20
Add
Woolworths
Barossa Fine Foods Wild Smoked Salmon
100g
Special
$10.50
$10.50 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Flame Grilled
120g
Special
$15.25
$12.71 / 100g
was
$16.95
Add
Coles
Beef Jerky Smokey
40g
Special
$5.85
$14.63 / 100g
was
$6.50
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles