Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ocean Blue Smoked Salmon Sliced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Ocean Blue Smoked Salmon Sliced
Meat & Seafood
Ocean Blue Smoked Salmon Sliced
50g · Ocean Blue
Woolworths
$5.00
$5.90
$10.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ocean Blue
Size
50g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Sliced Jalapenos 480g
at Aldi
480g
$2.39
49.8c / 100g
$9.50 less per 100g
Add to cart
Devon Sliced 100g
at Aldi
100g
$0.99
99c / 100g
$9.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Leg Ham Thinly Sliced 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$4.99
$1.25 / 100g
$8.75 less per 100g
Add to cart
Honey Leg Ham Sliced 4 Pack, 400g
at Aldi
400g
$4.99
$1.25 / 100g
$8.75 less per 100g
Add to cart