Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
4
100 g
989
Each
46
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Pork Ribs BBQ
1.2kg
$22.80
$1.90 / 100g
Add
Coles
No Added Hormone Beef Roast Topside
1.3kg
$24.70
$1.90 / 100g
Add
Coles
Showing 289–336 of 989
Previous 48
Next 48
Beef Slow Cook Short Ribs
800g
$15.20
$1.90 / 100g
Add
Coles
Graze Lamb Leg Roast Half
1.8kg
$34.20
$1.90 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Shredded Chicken
420g
$8.00
$1.90 / 100g
Add
Coles
Beef Brisket Burgers
600g
$11.50
$1.92 / 100g
Add
Coles
Red Velvet Cupcake Mix
365g
$7.00
$1.92 / 100g
Add
Coles
Streaky Bacon
650g
Special
$12.50
$1.92 / 100g
was
$16.80
Add
Coles
Chicken Luncheon Meat
200g
$3.85
$1.93 / 100g
Add
Coles
No Added Hormone Beef Lean Mince
800g
$15.50
$1.94 / 100g
Add
Coles
Italian Style Sald With Tuna
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Add
Coles
Tuna Paella
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Cheapest
Add
Coles
Garlic & Chilli Linguini With Tuna
170g
Special
$3.30
$1.94 / 100g
was
$4.30
Add
Coles
Lil Pizzas Ham & Cheese 4 Pack
400g
$7.80
$1.95 / 100g
Add
Coles
Lil Pizzas Ham & Pineapple 4 Pack
400g
$7.80
$1.95 / 100g
Add
Coles
Leg Ham Shaved
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
English Style Leg Ham Thinly Sliced
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
Double Smoked Leg Ham
200g
Special
$3.90
$1.95 / 100g
was
$6.60
Add
Coles
Reserve Cheese Kransky
250g
Special
$4.90
$1.96 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Reserve Kransky
250g
Special
$4.90
$1.96 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
No Added Hormone Beef Extra Lean Mince
500g
$9.80
$1.96 / 100g
Add
Coles
Australian No Added Hormones Beef Mince Lean
500g
$9.80
$1.96 / 100g
Add
Coles
Plant Based Vegie Roast
480g
$9.50
$1.98 / 100g
Add
Coles
Plant Based Vegie Sausages
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Cheapest
Add
Coles
Plant Based Hot Dogs
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Italian Style Pork Sausages
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Plant Based Thick BBQ Sausages
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Bites Mac & Cheese
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Cheesy Garlic
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Jalapeno & Cheese
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Bites Firecracker Chicken
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Sausages Beef Garlic Parsley
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Australian Pork & Beef Chorizo Sausages
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Beef And Margaret River Shiraz Sausages
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Selection Pack Sausages
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Lamb Garlic & Oregano Sausages
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Meatballs Pinot & Roasted Garlic
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Angus Beef Ragu Ravioli
350g
$7.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Free Range RSPCA Approved Chicken Breast Fillet
600g
$12.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Tenders Southern Fried
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Extra Lean Beef Burger
500g
Special
$10.00
$2.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Bacon Wrapped Chicken Parcels With Pumpkin Spinach & Fetta Stuffing
600g
Special
$12.00
$2.00 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Beef Slow Cook Chuck Roast
1.3kg
$26.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Lemon & Herb Chicken Breast Steaks
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Tenderloins
600g
$12.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Vsp Pork Sirloin Steak
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Pork Loin Steaks Thin Cut
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Lamb Leg Roast Half
1.6kg
$32.00
$2.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles