Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
47
100 g
407
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Egg Fried Rice Pouch 250g
250g
$1.99
79.6c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Brown Rice & Chia 250g
250g
$1.99
79.6c / 100g
Add
Showing 145–192 of 407
Previous 48
Next 48
Aldi
Microwave Rice Brown Rice & Quinoa 250g
250g
$1.99
79.6c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Brown & Red Rice 250g
250g
$1.99
79.6c / 100g
Add
Aldi
Super Blend Microwave Rice Pouch 250g
250g
$1.99
79.6c / 100g
Add
Aldi
Mixed Blossom Honey Twist & Squeeze 375g
375g
$2.99
79.7c / 100g
Add
Aldi
Fruit & Nut Muesli 500g
500g
$3.99
79.8c / 100g
Add
Aldi
Fruit Free Muesli 500g
500g
$3.99
79.8c / 100g
Add
Aldi
Bircher Muesli 500g
500g
$3.99
79.8c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Pouch Mexican 250g
250g
$2.09
83.6c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Pouch Coconut Basmati 250g
250g
$2.09
83.6c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Pouch Coconut Chilli and Lemongrass Basmati 250g
250g
$2.09
83.6c / 100g
Add
Aldi
Microwave Rice Pouch Black Rice 250g
250g
$2.09
83.6c / 100g
Add
Aldi
Organic Kalamata Olives Pitted 350g
350g
$2.99
85.4c / 100g
Add
Aldi
Honey Oats Sensations 10 Pack 350g
350g
$2.99
85.4c / 100g
Add
Aldi
Original Oats Sensations 10 Pack 350g
350g
$2.99
85.4c / 100g
Add
Aldi
Shredded Coconut 375g
375g
$3.29
87.7c / 100g
Add
Aldi
Balanced Right 420g
420g
$3.69
87.9c / 100g
Add
Aldi
Wholegrain Powergrain Mix 560g
560g
$4.99
89.1c / 100g
Add
Aldi
Muesli Cluster Nut 500g
500g
$4.49
89.8c / 100g
Add
Aldi
Muesli Cluster Berry 500g
500g
$4.49
89.8c / 100g
Add
Aldi
Tuna Chunks in Oil 185g
185g
$1.69
91.4c / 100g
Add
Aldi
Choco Rice Cereal 650g
650g
$5.99
92.2c / 100g
Add
Aldi
Calabrese Gourmet Pasta Sauce 400g
400g
$3.69
92.3c / 100g
Add
Aldi
Romana Gourmet Pasta Sauce 400g
400g
$3.69
92.3c / 100g
Add
Aldi
Siciliana Gourmet Pasta Sauce 400g
400g
$3.69
92.3c / 100g
Add
Aldi
Toscana Gourmet Pasta Sauce 400g
400g
$3.69
92.3c / 100g
Add
Aldi
Tomato Paste 2 Pack 140g
280g
$2.59
92.5c / 100g
Add
Aldi
Nuttelex Original Spread 375g
375g
$3.49
93.1c / 100g
Cheapest
Add
Aldi
Desiccated Coconut 500g
500g
$4.69
93.8c / 100g
Add
Aldi
Choco Pillows Cereal 500g
500g
$4.69
93.8c / 100g
Add
Aldi
Bolognese Sauce 425g
425g
$3.99
93.9c / 100g
Add
Aldi
Carbonara Sauce 425g
425g
$3.99
93.9c / 100g
Add
Aldi
Pitted Black Cherries in Syrup 425g
425g
$3.99
93.9c / 100g
Add
Aldi
Mixed Berry Premium Jam 360g
360g
$3.39
94.2c / 100g
Add
Aldi
Blueberry Premium Jam 360g
360g
$3.39
94.2c / 100g
Add
Aldi
Raspberry Jam 360g
360g
$3.39
94.2c / 100g
Add
Aldi
Strawberry Jam 360g
360g
$3.39
94.2c / 100g
Add
Aldi
Hot & Spicy Carbonara Cheese Noodles 4 Pack 520g
520g
$4.99
96c / 100g
Add
Aldi
Smooth Peanut Butter 755g
755g
$7.39
97.9c / 100g
Cheapest
Add
Aldi
Crunchy Peanut Butter 755g
755g
$7.39
97.9c / 100g
Cheapest
Add
Aldi
Basil Pesto 190g
190g
$1.89
99.5c / 100g
Add
Aldi
Sundried Tomato Pesto 190g
190g
$1.89
99.5c / 100g
Add
Aldi
Panko Breadcrumbs 200g
200g
$1.99
99.5c / 100g
Add
Aldi
Sandhurst Maraschino Cherries 284g
400g
$3.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Fruity Bursts Cereal 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Thai Red Curry Paste 195g
195g
$1.99
$1.02 / 100g
Add
Aldi
Thai Green Curry Paste 195g
195g
$1.99
$1.02 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths