Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
47
100 g
407
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Chunky Dips Basil Pesto 150g
150g
$2.99
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Dried Diced Apricots 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Showing 337–384 of 407
Previous 48
Next 23
Aldi
Extra Virgin Olive Oil Spray 225g
225g
$4.49
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Lemon Pepper Chicken 435g
435g
$8.99
$2.07 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Slices In Olive Oil 125g
125g
$2.59
$2.07 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Slices in Oil with Chilli 125g
125g
$2.59
$2.07 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Slices Smoke Flavoured In Olive Oil 125g
125g
$2.59
$2.07 / 100g
Add
Aldi
Thai Style BBQ Chicken Noodle Bowl 95g
95g
$1.99
$2.09 / 100g
Add
Aldi
Peking Duck Noodle Bowl 90g
90g
$1.99
$2.21 / 100g
Add
Aldi
Himalayan Pink Rock Salt with Black Peppercorns Grinder 225g
225g
$4.99
$2.22 / 100g
Add
Aldi
Specially Selected Quince Paste 100g
100g
$2.29
$2.29 / 100g
Add
Aldi
Antipasto Baby Peppers 130g
130g
$2.99
$2.30 / 100g
Add
Aldi
Almond Spread 240g
240g
$5.69
$2.37 / 100g
Add
Aldi
Garlic Salt 95g
95g
$2.29
$2.41 / 100g
Add
Aldi
Honey Pecan Paleo Granola 300g
300g
$7.49
$2.50 / 100g
Add
Aldi
Wholefood Balls Peanut Butter & Caramel 16 Pack 184g
184g
$4.69
$2.55 / 100g
Add
Aldi
Sunflower Seeds 250g
100g
$2.59
$2.59 / 100g
Add
Aldi
Peanut M&Ms 180g
180g
$4.79
$2.66 / 100g
Add
Aldi
Mousse with Biscoff Spread 2 Pack 90g
180g
$4.99
$2.77 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Beef Cup Noodle 70g
70g
$1.95
$2.79 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Chicken Cup Noodle 70g
70g
$1.95
$2.79 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Tom Yum Cup Noodles 70g
70g
$1.99
$2.84 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Green Curry Cup Noodles 70g
70g
$1.99
$2.84 / 100g
Add
Aldi
Hemp Seeds 200g
200g
$5.99
$3.00 / 100g
Add
Aldi
Christmas Sprinkles Jar 132g
132g
$3.99
$3.02 / 100g
Add
Aldi
Barbecue Seasoning 65g
65g
$1.99
$3.06 / 100g
Add
Aldi
Christmas Sprinkles Jar 120g
130g
$3.99
$3.07 / 100g
Add
Aldi
Cacao Powder 250g
250g
$7.99
$3.20 / 100g
Add
Aldi
Salt Reduced Taco Seasoning 40g
40g
$1.29
$3.23 / 100g
Add
Aldi
Fajita Seasoning 40g
40g
$1.29
$3.23 / 100g
Add
Aldi
Taco Seasoning 40g
40g
$1.29
$3.23 / 100g
Add
Aldi
Wholefood Balls Peanut Butter & Caramel 69g
69g
$2.29
$3.32 / 100g
Add
Aldi
Himalayan Salt Pork Crackle 75g
75g
$2.49
$3.32 / 100g
Add
Aldi
Mini Brown Rice Cakes Chicken 6 Pack 120g
120g
$3.99
$3.33 / 100g
Add
Aldi
Iodised Sea Salt Grinder 110g
110g
$3.69
$3.35 / 100g
Add
Aldi
Manuka Honey MGO 100+ 250g
250g
$8.99
$3.60 / 100g
Add
Aldi
Moroccan Seasoning 70g
70g
$2.69
$3.84 / 100g
Add
Aldi
All Purpose Seasoning 70g
70g
$2.69
$3.84 / 100g
Add
Aldi
Chicken Flavoured Salt 70g
70g
$2.69
$3.84 / 100g
Add
Aldi
Cheese Sauce Mix 29g
29g
$1.29
$4.45 / 100g
Add
Aldi
Diane Sauce Mix 29g
29g
$1.29
$4.45 / 100g
Add
Aldi
Mushroom Sauce Mix 29g
29g
$1.29
$4.45 / 100g
Add
Aldi
White Sauce Mix 29g
29g
$1.29
$4.45 / 100g
Add
Aldi
Smoked Rainbow Trout Fillets In Oil 110g
110g
$4.99
$4.54 / 100g
Add
Aldi
Smoked Rainbow Trout Fillets in Truffle Flavoured Oil 110g
110g
$4.99
$4.54 / 100g
Add
Aldi
Ground Black Pepper 100g
100g
$4.59
$4.59 / 100g
Add
Aldi
Ground White Pepper 100g
100g
$4.59
$4.59 / 100g
Add
Aldi
Chilli Ground 41g
41g
$2.09
$5.10 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths