Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
47
100 g
407
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Paprika Ground 45g
at Aldi
45g
$2.39
$5.31 / 100g
Only at one store
Add to cart
Anchovy Fillets in Oil 50g
at Aldi
50g
$2.79
$5.58 / 100g
Only at one store
Add to cart
Showing 385–407 of 407
Previous 48
Turmeric Ground 60g
at Aldi
60g
$3.39
$5.65 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cinnamon Ground 41g
at Aldi
41g
$2.39
$5.83 / 100g
Only at one store
Add to cart
Cumin Ground 46g
at Aldi
46g
$2.89
$6.28 / 100g
Only at one store
Add to cart
Paprika Smoked 40g
at Aldi
40g
$2.59
$6.47 / 100g
Only at one store
Add to cart
Nutmeg Ground 51g
at Aldi
51g
$3.39
$6.65 / 100g
Only at one store
Add to cart
Sesame Seeds 60g
at Aldi
60g
$3.99
$6.65 / 100g
Only at one store
Add to cart
Coriander Seeds Ground 40g
at Aldi
40g
$2.79
$6.97 / 100g
Only at one store
Add to cart
Spearmint Sugar Free Gum 64g
at Aldi
64g
$4.69
$7.33 / 100g
Only at one store
Add to cart
Black Peppercorn Grinder 50g
at Aldi
50g
$3.69
$7.38 / 100g
Only at one store
Add to cart
Chilli Flakes 35g
at Aldi
35g
$2.79
$7.97 / 100g
Only at one store
Add to cart
Peppermint Sugar Free Gum 27g
at Aldi
27g
$2.29
$8.48 / 100g
Only at one store
Add to cart
Spearmint Sugar Free Gum 27g
at Aldi
27g
$2.29
$8.48 / 100g
Only at one store
Add to cart
Rosemary Leaves 30g
at Aldi
30g
$2.79
$9.30 / 100g
Only at one store
Add to cart
Thyme Leaves 25g
at Aldi
25g
$2.69
$10.76 / 100g
Only at one store
Add to cart
Nori Seaweed Sheets 10 Pack 25g
at Aldi
25g
$2.99
$11.96 / 100g
Only at one store
Add to cart
Mixed Herbs 20g
at Aldi
20g
$3.29
$16.45 / 100g
Only at one store
Add to cart
Italian Herbs 15g
at Aldi
15g
$2.49
$16.60 / 100g
Only at one store
Add to cart
Oregano Leaves 14g
at Aldi
14g
$2.79
$19.93 / 100g
Only at one store
Add to cart
Parsley Flakes 13g
at Aldi
13g
$3.49
$26.85 / 100g
Only at one store
Add to cart
Bay Leaves 4g
at Aldi
4g
$2.59
$64.75 / 100g
Only at one store
Add to cart
Almond Flour 1kg
at Aldi
1g
$15.99
$1599.00 / 100g
Only at one store
Add to cart
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths