Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Grilled Green Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Grilled Green Olives
Other
Grilled Green Olives
290g · Sosero
Coles
$4.55
$5.25
$1.57 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.55
Lowest
$4.55
Highest
$4.55
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Sosero
Size
290g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
935g
$4.50
48.1c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
450g
$2.30
51.1c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.55
Add from Coles
Woolworths Black Sliced Olives
at Woolworths
430g
$2.45
57c / 100g
99.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Kalamata Olives
at Woolworths
350g
$2.40
68.6c / 100g
88.3c less per 100g
Add to cart