Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Poppy Seeds | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Poppy Seeds
Other
Poppy Seeds
250g · Royal Fields
Coles
$4.80
$5.60
$1.92 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.92 / 100g
Viewing
$4.80
400g
$1.60 / 100g
$6.40
500g
79c / 100g
Best value per 100g
$3.95
Details
Aisle
Other
Brand
Royal Fields
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Sunflower Seeds
at Woolworths
200g
$2.20
$1.10 / 100g
82c less per 100g
Add to cart
Woolworths Sesame Seeds
at Woolworths
100g
$1.65
$1.65 / 100g
27c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.80
Add from Coles
Macro Seed Mix With Pepitas & Sunflower Seeds
at Woolworths
250g
$4.50
$1.80 / 100g
12c less per 100g
Add to cart