Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Roasted Sunflower Seeds | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Roasted Sunflower Seeds
Other
Roasted Sunflower Seeds
400g · Royal Fields
Coles
$6.40
$1.60 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.40
Lowest
$6.40
Highest
$6.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.92 / 100g
$4.80
400g
$1.60 / 100g
Viewing
$6.40
500g
79c / 100g
Best value per 100g
$3.95
Details
Aisle
Other
Brand
Royal Fields
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Sunflower Seeds
at Woolworths
200g
$2.20
$1.10 / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.40
Add from Coles