Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Marinated Lemon & Herb RSPCA Approved Chicken Thigh Steaks 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Marinated Lemon & Herb RSPCA Approved Chicken Thigh Steaks 500g
Meat & Seafood
Marinated Lemon & Herb RSPCA Approved Chicken Thigh Steaks 500g
500g · READY, SET…COOK!
Aldi
$8.99
$1.80 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.99
Lowest
$8.99
Highest
$8.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
READY, SET…COOK!
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Butcher Ham Steaks
at Coles
375g
$6.00
$6.75
$1.60 / 100g
19.8c less per 100g
Add to cart
Special
Pork Sizzle Steaks
at Coles
400g
$6.50
$9.00
Aldi
$8.99
Add from Aldi
$1.63 / 100g
17.3c less per 100g
Add to cart