Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Salmon Gravalax with Mustard & Dill Sauce 250g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Salmon Gravalax with Mustard & Dill Sauce 250g
Meat & Seafood
Salmon Gravalax with Mustard & Dill Sauce 250g
250g · THE FISHMONGER
Aldi
$10.99
$4.40 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$10.99
Lowest
$10.99
Highest
$10.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
230g
$4.13 / 100g
Best value per 100g
$9.49
250g
$4.40 / 100g
Viewing
$10.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
THE FISHMONGER
Size
250g
Store brand
No
Aldi
$10.99
Add from Aldi