Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cooked Prawn Cutlets with Cocktail Sauce 230g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Cooked Prawn Cutlets with Cocktail Sauce 230g
Meat & Seafood
Cooked Prawn Cutlets with Cocktail Sauce 230g
230g · THE FISHMONGER
Aldi
$9.49
$4.13 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$9.49
Lowest
$9.49
Highest
$9.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
230g
$4.13 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.49
250g
$4.40 / 100g
$10.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
THE FISHMONGER
Size
230g
Store brand
No
Aldi
$9.49
Add from Aldi