Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wellness Road Organic Tri Colour Quinoa | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Wellness Road Organic Tri Colour Quinoa
Other
Coles own brand
Wellness Road Organic Tri Colour Quinoa
500g · Coles
Coles
$6.00
$1.20 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
1kg
$1.60 / 100g
$16.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Grains Red & White Quinoa 250g
at Aldi
250g
$2.09
83.6c / 100g
36.4c less per 100g
Add to cart
Macro Organic Quinoa
at Woolworths
500g
$5.75
$1.15 / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Macro White Quinoa
at Woolworths
1kg
$11.50
$1.15 / 100g
5c less per 100g
Add to cart