Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soy Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Soy Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Soy Sauce
600ml · Kikkoman
Cheapest at Coles
49% less per L than Woolworths · $13.17 / L
$7.90
Coles
This one
$7.90
$13.17 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Kikkoman Soy Sauce · 150ml
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.90
Lowest
$7.90
Highest
$7.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150ml
$26.00 / L
$3.90
250ml
$25.20 / L
$6.30
250ml
$26.80 / L
$6.70
600ml
$13.17 / L
Viewing
$7.90
1L
$10.20 / L
Best value per L
$10.20
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$10.67 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$9.67 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$7.90
Add from Coles
$3.90
$4.90
$26.00 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Aisle
Pantry
Brand
Kikkoman
Size
600ml
Store brand
No
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$9.67 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$9.61 less per L
Add to cart