Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Devon Sliced 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Devon Sliced 100g
Meat & Seafood
Devon Sliced 100g
100g · BERG
Aldi
$0.99
99c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$0.99
Lowest
$0.99
Highest
$0.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$3.49 / 100g
$2.79
80g
$2.49 / 100g
$1.99
100g
99c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.99
320g
$2.18 / 100g
$6.99
400g
$1.25 / 100g
$4.99
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hans Devon Sliced From The Deli
at Woolworths
1kg
$9.50
95c / 100g
4c less per 100g
Add to cart
Aldi
$0.99
Add from Aldi
$1.25 / 100g
$4.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BERG
Size
100g
Store brand
No