Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Honey Leg Ham Sliced 4 Pack, 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Honey Leg Ham Sliced 4 Pack, 400g
Meat & Seafood
Honey Leg Ham Sliced 4 Pack, 400g
400g · BERG
Aldi
$4.99
$1.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$3.49 / 100g
$2.79
100g
$3.29 / 100g
$3.29
100g
99c / 100g
Best value per 100g
$0.99
100g
$2.49 / 100g
$2.49
320g
$2.18 / 100g
$6.99
400g
$1.25 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hans Devon Sliced From The Deli
at Woolworths
1kg
$9.50
95c / 100g
29.8c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
Viewing
$4.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BERG
Size
400g
Store brand
No