Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Brisling Sardines In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Brisling Sardines In Springwater
Other
Brisling Sardines In Springwater
110g · Safcol
Coles
$1.90
$1.73 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.90
Lowest
$1.90
Highest
$1.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Safcol
Size
110g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sardines in Springwater 125g
at Aldi
125g
$1.29
$1.03 / 100g
69.5c less per 100g
Add to cart
Deep Cove Sardines In Springwater
at Woolworths
125g
$1.30
$1.04 / 100g
68.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.90
Add from Coles
Smoked Oysters in Springwater 85g
at Aldi
85g
$1.39
$1.64 / 100g
9.2c less per 100g
Add to cart
Always Fresh Asparagus In Springwater
at Woolworths
340g
$5.70
$1.68 / 100g
5.1c less per 100g
Add to cart