Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dried Apple Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Dried Apple Slices
Fruit & Veg
Coles own brand
Dried Apple Slices
200g · Coles
Coles
$4.20
$2.10 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$3.10 / 100g
$4.65
200g
$2.10 / 100g
Viewing
$4.20
220g
$2.61 / 100g
$5.75
300g
$3.00 / 100g
$9.00
400g
$1.13 / 100g
$4.50
425g
36.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Mango Slices In Syrup
at Woolworths
425g
$1.55
36.5c / 100g
$1.74 less per 100g
Add to cart
Pineapple Slices 432g
at Aldi
432g
$1.99
46.1c / 100g
$1.64 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.20
Add from Coles
$1.55
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
200g
Store brand
Coles
Woolworths Apple Slices Pie Fruit
at Woolworths
770g
$3.75
48.7c / 100g
$1.61 less per 100g
Add to cart
Woolworths Apple Slices Pie Fruit
at Woolworths
385g
$2.00
51.9c / 100g
$1.58 less per 100g
Add to cart