Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Apple Slices Pie Fruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Apple Slices Pie Fruit
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Apple Slices Pie Fruit
385g · Woolworths
Woolworths
$2.00
51.9c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.00 / 100g
$3.00
200g
$2.25 / 100g
$4.50
200g
$2.25 / 100g
$4.50
200g
$2.25 / 100g
$4.50
385g
51.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.00
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Salad in Syrup 825g
at Aldi
825g
$3.29
39.9c / 100g
12.1c less per 100g
Add to cart
Fruit Salad In Syrup 4 Pack
at Coles
480g
$1.95
40.6c / 100g
11.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
$1.63 / 100g
$6.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
385g
Store brand
Woolworths