Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Serrano Ham 80g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Serrano Ham 80g
Meat & Seafood
Serrano Ham 80g
80g · SPECIALLY SELECTED
Aldi
$4.49
$5.61 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.49
Lowest
$4.49
Highest
$4.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
SPECIALLY SELECTED
Size
80g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ham And Chicken Luncheon
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
$5.11 less per 100g
Add to cart
Special
Ham & Cheese Tortellini
at Coles
600g
$3.00
$6.00
50c / 100g
$5.11 less per 100g
Aldi
$4.49
Add from Aldi
Add to cart
Ingham's Turkey Wing Pieces
at Woolworths
1.9kg
$18.62
98c / 100g
$4.63 less per 100g
Add to cart
Beechwood Smoked Picnic Ham
at Coles
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
$4.61 less per 100g
Add to cart