Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Baking Nuts Pistachio Kernels 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Premium Baking Nuts Pistachio Kernels 100g
Snacks & Confectionery
Premium Baking Nuts Pistachio Kernels 100g
100g · FORRESTERS
Aldi
$4.99
$4.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
FORRESTERS
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Katoomba Popcorn Kernels
at Woolworths
1kg
$3.30
33c / 100g
$4.66 less per 100g
Add to cart
Macro Natural Cashew Kernels
at Woolworths
500g
$14.65
$2.93 / 100g
$2.06 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
Macro Cashew Kernels
at Woolworths
250g
$8.10
$3.24 / 100g
$1.75 less per 100g
Add to cart
Woolworths Hazelnut Kernels
at Woolworths
110g
$5.30
$4.82 / 100g
17.2c less per 100g
Add to cart