Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bran Flakes With Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Bran Flakes With Sultanas
Other
Coles own brand
Bran Flakes With Sultanas
580g · Coles
Coles
$4.10
70.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.10
Lowest
$4.10
Highest
$4.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
240g
$1.04 / 100g
$2.50
375g
$1.12 / 100g
$4.20
400g
$1.50 / 100g
$6.00
580g
70.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.10
1kg
80c / 100g
$8.00
Details
Aisle
Coles
$4.10
Add from Coles
Other
Brand
Coles
Size
580g
Store brand
Coles