Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Australian Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Australian Sultanas
Other
Coles own brand
Australian Sultanas
375g · Coles
Coles
$4.20
$1.12 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
240g
$1.04 / 100g
$2.50
375g
$1.12 / 100g
Viewing
$4.20
400g
$1.50 / 100g
$6.00
580g
70.7c / 100g
Best value per 100g
$4.10
1kg
80c / 100g
$8.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Bran Flakes & Sultanas
at Woolworths
700g
$5.00
71.4c / 100g
40.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Sultanas
at Woolworths
1kg
$7.70
77c / 100g
35c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.20
Add from Coles
Other
Brand
Coles
Size
375g
Store brand
Coles
Sunbeam Australian Sultanas
at Woolworths
750g
$7.90
$1.05 / 100g
6.7c less per 100g
Add to cart
Macro Australian Sultanas
at Woolworths
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
2c less per 100g
Add to cart