Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Iodised Table Salt Shaker | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Iodised Table Salt Shaker
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Iodised Table Salt Shaker
750g · Saxa
Cheapest at Woolworths
$0.05 less than Coles · 62.7c / 100g
$4.70
Coles
This one
$4.75
63.3c / 100g
Add from Coles
Woolworths
Saxa Iodised Table Salt Shaker · 750g
$4.70
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.75
Lowest
$4.75
Highest
$4.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$9.50 / 100g
$4.75
125g
$2.36 / 100g
$2.95
125g
$2.36 / 100g
$2.95
750g
63.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.75
Details
Aisle
Pantry
Brand
Saxa
Size
750g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$4.70
Add from Woolies
62.7c / 100g
Cheapest
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗