Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Dark Soy Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Premium Dark Soy Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Premium Dark Soy Sauce
250ml · Lee Kum Kee
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $14.40 / L
$3.60
Coles
This one
$3.60
$14.40 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce · 250ml
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150ml
$18.67 / L
$2.80
150ml
$18.33 / L
$2.75
207ml
$20.29 / L
$4.20
250ml
$14.40 / L
Viewing
$3.60
500ml
$8.60 / L
Best value per L
$4.30
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$11.90 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$10.90 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.60
Add from Coles
$3.60
$14.40 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Aisle
Pantry
Brand
Lee Kum Kee
Size
250ml
Store brand
No
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$10.90 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$10.84 less per L
Add to cart