Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Spaghetti in Tomato Sauce 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Spaghetti in Tomato Sauce 4 Pack
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Spaghetti in Tomato Sauce 4 Pack
520g · Heinz
Cheapest at Woolworths
64% less per 100g than Coles · 41.7c / 100g
$1.75
Coles
This one
$6.00
$1.15 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Heinz Spaghetti In Tomato Sauce · 420g
$1.75
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
96.7c / 100g
$2.90
300g
96.7c / 100g
$2.90
520g
$1.15 / 100g
Viewing
$6.00
660g
78.8c / 100g
$5.20
2.95kg
47.5c / 100g
Best value per 100g
$14.00
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
20.5c less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
15.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$1.75
Add from Woolies
$3.50
41.7c / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
2.95kg
47.5c / 100g
$14.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Heinz
Size
520g
Store brand
No
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
9.9c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
2.7c less per 100g
Add to cart