Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Organic Sugar Raw | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Organic Sugar Raw
Pantry
Coles own brand
Organic Sugar Raw
1kg · Coles
Coles
$2.70
27c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$4.81 / 100g
$12.50
345g
$1.01 / 100g
$3.50
1kg
27c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Raw Sugar 2kg
at Aldi
2kg
$2.79
14c / 100g
13.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Raw Sugar
at Woolworths
2kg
$3.00
15c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.70
Add from Coles
Woolworths Essentials Raw Sugar
at Woolworths
3kg
$4.50
15c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Raw Sugar
at Woolworths
1kg
$1.80
18c / 100g
9c less per 100g
Add to cart