Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sundried Tomatoes Strips | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Sundried Tomatoes Strips
Coles
Woolworths
Fruit & Veg
At 2 stores
Sundried Tomatoes Strips
220g · Always Fresh
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.27 / 100g
$5.00
Coles
This one
$5.00
$2.27 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Always Fresh Sundried Tomatoes Strips · 220g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Always Fresh
Size
220g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Sundried Tomato Strips
at Woolworths
270g
$2.65
98.1c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.00
Add from Coles
$5.00
$2.27 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗