Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soup Pouch Chicken & Sweetcorn | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Soup Pouch Chicken & Sweetcorn
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Soup Pouch Chicken & Sweetcorn
400g · La Zuppa
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.18 / 100g
$4.70
Coles
This one
$4.70
$1.18 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
La Zuppa Soup Pouch Chicken & Sweetcorn · 400g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.70
Lowest
$4.70
Highest
$4.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
La Zuppa
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Heinz Classic Chicken & Sweetcorn Soup
at Woolworths
535g
$4.60
86c / 100g
31.5c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.70
Add from Coles
$4.70
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗