Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hoisin Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Hoisin Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Hoisin Sauce
280ml · Chang's
Cheapest at Woolworths
$1.00 less than Coles · $12.50 / L
$3.50
Coles
This one
$4.50
$16.07 / L
Add from Coles
Woolworths
Chang's Hoisin Sauce · 280ml
$3.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Chang's
Size
280ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$9.00 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$4.50
$12.50 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$9.00 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$8.94 less per L
Add to cart