Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Burger Slices 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Burger Slices 200g
Dairy & Eggs
Burger Slices 200g
200g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$3.99
$2.00 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.93 / 100g
$4.39
200g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi
Cheese Slices 84 Pack
at Coles
1kg
$13.15
$1.31 / 100g
68c less per 100g
Add to cart
Hillview Tasty Cheese Slices
at Woolworths
750g
$11.20
$1.49 / 100g
50.2c less per 100g
Add to cart