Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Drinkable Konjac Jelly Peach Flavour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Drinkable Konjac Jelly Peach Flavour
Snacks & Confectionery
Drinkable Konjac Jelly Peach Flavour
150ml · Jelly B
Coles
$3.90
$26.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Jelly B
Size
150ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$23.50 less per L
Add to cart
Oak Chocolate Flavoured Milk
at Woolworths
2L
$7.30
$3.65 / L
$22.35 less per L
Add to cart
Coles
$3.90
Add from Coles
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml
at Aldi
1.2L
$4.59
$3.83 / L
$22.18 less per L
Add to cart
Special
Oak Chocolate Flavoured Milk
at Woolworths
600ml
$3.00
$4.40
$5.00 / L
$21.00 less per L
Add to cart