Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml
Snacks & Confectionery
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml
1.2L · FARMDALE
Aldi
$4.59
$3.83 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.59
Lowest
$4.59
Highest
$4.59
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.2L
$3.83 / L
Viewing
$4.59
2L
$2.50 / L
Best value per L
$4.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
FARMDALE
Size
1.2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
82.5c less per L
Add to cart
Special
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
72.5c less per L
Aldi
$4.59
Add from Aldi
Add to cart
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
72.5c less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.95
$3.48 / L
35c less per L
Add to cart