Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Coriander Leaves | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Coriander Leaves
Other
Coles own brand
Coriander Leaves
6g · Coles
Coles
$2.90
$48.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
6g
$48.33 / 100g
Viewing
$2.90
10g
$33.00 / 100g
$3.30
10g
$20.00 / 100g
$2.00
14g
$14.29 / 100g
$2.00
18g
$11.11 / 100g
$2.00
28g
$10.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Pickled Vine Leaves
at Woolworths
1kg
$7.50
75c / 100g
$47.58 less per 100g
Add to cart
Woolworths Rosemary Leaves
at Woolworths
18g
$2.00
$11.11 / 100g
$37.22 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.90
Add from Coles
$2.80
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
6g
Store brand
Coles
Hoyt's Bay Leaves
at Woolworths
15g
$2.25
$15.00 / 100g
$33.33 less per 100g
Add to cart
Woolworths Thyme Leaves
at Woolworths
12g
$2.00
$16.67 / 100g
$31.67 less per 100g
Add to cart