Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Microwaveable Soup Bowl Pumpkin Soup | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Microwaveable Soup Bowl Pumpkin Soup
Pantry
Microwaveable Soup Bowl Pumpkin Soup
300g · La Zuppa
Coles
$3.80
$1.27 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.27 / 100g
Viewing
$3.80
400g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Condensed Tomato Soup 420g
at Aldi
420g
$1.29
30.7c / 100g
96c less per 100g
Add to cart
Woolworths Tomato Soup
at Woolworths
420g
$1.30
31c / 100g
95.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
$1.18 / 100g
$4.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
La Zuppa
Size
300g
Store brand
No
Special
McKenzie's Soup Mix
at Woolworths
500g
$1.60
$1.90
32c / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart
Creamy Chicken Soup 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
86.9c less per 100g
Add to cart