Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soy & Garlic Simmer Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Soy & Garlic Simmer Sauce
Pantry
Coles own brand
Soy & Garlic Simmer Sauce
500g · Coles
Coles
$2.00
40c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$4.81 / 100g
$12.50
430g
$2.79 / 100g
$12.00
430g
$2.79 / 100g
$12.00
500g
40c / 100g
Viewing
$2.00
700g
28.6c / 100g
Best value per 100g
$2.00
700g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
18.8c less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
14c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles
30c / 100g
$2.10
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
8.2c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
1c less per 100g
Add to cart