Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hummus Chips Turmeric & Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Hummus Chips Turmeric & Cheese
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Hummus Chips Turmeric & Cheese
150g · Coles
Coles
$4.00
$2.67 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$3.20 / 100g
$1.60
50g
$3.20 / 100g
$1.60
120g
$3.50 / 100g
$4.20
120g
$3.50 / 100g
$4.20
150g
$2.67 / 100g
Viewing
$4.00
200g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
$1.72 less per 100g
Add to cart
Cheese & Onion Crinkle Cut Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
$1.58 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
$2.80
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles
Corn Chips Nacho Cheese 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart
Corn Chips Cheese Extreme 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart