Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Skinless And Boneless Pink Salmon 130g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Skinless And Boneless Pink Salmon 130g
Meat & Seafood
Skinless And Boneless Pink Salmon 130g
130g · OCEAN RISE
Aldi
$2.99
$2.30 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.99
Lowest
$2.99
Highest
$2.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.57 / 100g
Best value per 100g
$1.49
95g
$1.57 / 100g
$1.49
95g
$1.57 / 100g
$1.49
105g
$3.80 / 100g
$3.99
130g
$2.30 / 100g
Viewing
$2.99
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
73.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths Salmon In Springwater
at Woolworths
95g
$1.50
$1.58 / 100g
72.1c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.99
Add from Aldi
$2.25 / 100g
$4.49
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
OCEAN RISE
Size
130g
Store brand
No
Woolworths Salmon Naturally Smoked
at Woolworths
95g
$1.50
$1.58 / 100g
72.1c less per 100g
Add to cart
Salmon Pink
at Coles
210g
$3.50
$1.67 / 100g
63.3c less per 100g
Add to cart