Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Salmon Naturally Smoked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Salmon Naturally Smoked
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Salmon Naturally Smoked
95g · Woolworths
Woolworths
$1.50
$1.58 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.50
Lowest
$1.50
Highest
$1.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.58 / 100g
Viewing
$1.50
200g
$3.50 / 100g
$7.00
200g
$4.50 / 100g
$9.00
500g
$1.35 / 100g
$6.75
1.2kg
$2.35 / 100g
$28.20
1.5kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smoked Hocks per kg
at Aldi
900g
$8.99
99.9c / 100g
58c less per 100g
Add to cart
Beechwood Smoked Picnic Ham
at Coles
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
57.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.50
Add from Woolies
$16.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
95g
Store brand
Woolworths
Special
Beechwood Smoked Leg Ham Portion
at Coles
2.5kg
$28.75
$31.25
$1.15 / 100g
42.9c less per 100g
Add to cart
Smoked Meaty Pork Leg Hock
at Coles
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
37.9c less per 100g
Add to cart