Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Seafood Sauce Creamy Cocktail | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Seafood Sauce Creamy Cocktail
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Seafood Sauce Creamy Cocktail
250ml · Birch & Waite
Cheapest at Woolworths
$0.75 less than Coles · $19.00 / L
$4.75
Coles
This one
$5.50
$22.00 / L
Add from Coles
Woolworths
Birch & Waite Seafood Sauce Creamy Cocktail · 250ml
$4.75
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Birch & Waite
Size
250ml
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$4.75
Add from Woolies
$5.50
$19.00 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗